Каталог

 • Chia Squeeze Blackberry Bliss (чорничне блаженство)

  77.00 грн.

  Органічна ожина з'єднується з соком з фіолетовою моркви, щоб створити чудову закуску, яка містить Омега-3 кислоти, рослинний білок, клітковину і багато іншого. Blackberry Bliss Chia Squeeze ідеально підходить для підвищення енергії до або після тренування, або для перекусу на ходу. Ідеально підходить для ланч-боксу всім без винятку!

  /p>
 • HUMA Apples & Cinnamon (яблука, кориця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Apples & Cinnamon (яблука, кориця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • NUUN Sport Cherry Limeade (вишня, лайм) з кофеїном

  247.00 грн.

  NUUN Sport Cherry Limeade (вишня, лайм) з кофеїном - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Fresh Lime (свіжий лайм) з кофеїном

  247.00 грн.

  NUUN Sport Fresh Lime (свіжий лайм) з кофеїном - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Fruit Punch (фруктовий пунш)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Fruit Punch (фруктовий пунш) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Grape (виноград)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Grape (виноград) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Lemon Lime (лимон, лайм)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Lemon Lime (лимон, лайм) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Mango Orange (манго, апельсин) с кофеином

  247.00 грн.

  NUUN Sport Mango Orange (манго, апельсин) з кофеїном - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Orange (апельсин)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Orange (апельсин) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Strawberry Lemonade (полуничний лимонад)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Strawberry Lemonade (полуничний лимонад) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Tri-Berry (три ягоди)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Tri-Berry (три ягоди) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Tropical (тропічні фрукти)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Tropical (тропічні фрукти) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Watermelon (кавун)

  247.00 грн.

  NUUN Sport Watermelon (кавун) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • NUUN Sport Wild Berry (лісова ягода) з кофеїном

  247.00 грн.

  NUUN Sport Wild Berry (лісова ягода) з кофеїном - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

  /p>
 • HUMA Strawberry (полуниця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Strawberry (полуниця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Blueberries (чорниця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Blueberries (чорниця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
Top