HUMA Cafe Mocha (кава) з кофеїном

66.00 грн.

100% натуральний енергетичний гель HUMA  Cafe Mocha (кава) з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

СКЛАД
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

ГЕЛЬ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ HUMA Cafe Mocha (кава) з кофеїном

100% натуральний енергетичний гель HUMA Cafe Mocha (кава) з кофеїном виготовлений унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містит всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів.

Сила і енергія прибуде в вас набагато довше, без різких сплесків цукру в крові і раптових спадів енергії після її підйому. І все це без мальтодекстрина!

Гелі HUMA мають чудовий смак, приємні для шлунка і корисні для здоров'я. Вам не потрібна енциклопедія для вивчення інгредієнтів, з яких виготовлені гелі.

Склад: тростинний цукор, сироп з коричневого рису, вода, порошок какао, подрібнене насіння чіа, масло какао, подрібнена кава, морська сіль, екстракт ванілі, натуральний кофеїн.

HUMA Cafe Mocha (кава) - cамий енергетично сильний гель, до складу входить 50 мг натурального кофеїну. Рекомендуємо використовувати під час відповідальних змагань або в стані крайньої втоми. Приклад, якщо ви берете участь в тріатлоні, використовуйте гель в кінці велосипедного етапу, перед бігом. Наша рекомендація - не зловживайте гелями з кофеїном, використовуйте розумно.


                                                                                                                        

Якщо ви вважаєте, що натуральне харчування не таке ефективне, ви помиляєтеся. Нова формула, створена з урахуванням традицій та досвіду племені мексиканських індіанців Тараумара і сучасних наукових досліджень, дозволить вам досягти чудових результатів.

У гелях HUMA присутні три види вуглеводів різної довжини, тому його дія триватиме набагато довше, зберігаючи при цьому здорове серце і шлунково-кишковий тракт.

Станьте спортсменом нового покоління, вибирайте повністю натуральні гелі HUMA для тренувань і найвідповідальніших змагань. Навіщо напихати себе хімією, якщо є натуральні спортивні гелі, які дозволять вам добитися високих спортивних результатів і зберегти своє здоров'я.

За відгуками спортсменів з різних країн відзначено, що гелі HUMA мають приголомшливий смак, відмінно сприймаються шлунково-кишковим трактом і є дійсно найкращим натуральним засобом для підтримки сил і енергії.

HUMA Gels - революційний продукт в спортивному харчуванні!ДО І ПІД ЧАС ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ

Гелі HUMA підійдуть для бігунів, велосипедистів, триатлетів, плавців, для гірськолижного спорту, туристів, мандрівників, альпіністів, футболістів, хокеїстів і т.д. Одним словом, для всіх тих, хто займається спортом і відчуває великі фізичні навантаження.

Рекомендуємо молодим спортсменам.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

         


Харчова цінність

HUMA Cafe Mocha (кава) з кофеїном 


кіл-тьдн, %
Вага, г
36-
Калорії, к
100-
Кіл-ть в упаковці, шт
24-
Всього жирів, г
-1%
     Насичені жири, г 
-0%
     Транс жири, г
-0%
Холестерин, мг
-0%
Всього вуглеводів, г
258%
     Харчові волокна, г
14%
     Цукор, г
160%
     Додатковий цукор, г
-0%
Кофеїн, мг
500%
Протеїн, г
10%
Витамін C, мг
-0%
Залізо, г
-1%
Натрій, мг
1054%
Калій, мг
251%
Кальцій, мг
-1%
Магній, мг
-0%

ПЕРЕВАГИ

HUMA містить насіння чіа, це дає унікальні переваги. Містить натуральні харчові інгредієнти в легкозасвоюваній формі для тривалої енергії і швидкого відновлення після фізичного навантаження. Відновіть м'язи, рівень електролітів і глікогену. Мінімізуйте час відновлення.

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

Наші повністю натуральні інгредієнти Real Food, в поєднанні з подрібненим насінням чіа, допоможуть вам досягти відмінних спортивних результатів і зберегти здоров'я.СТАБІЛЬНИЙ РІВЕНЬ ЦУКРУ В КРОВІ

Насіння чіа дуже добре вбирає вологу і може збільшуватися в об’ємі більше ніж в 10 разів, при цьому, воно перетворюється в гелеподібну консистенцію. Ці властивості насіння чіа уповільнюють перетворення вуглеводів у цукор, це дає вашому тілу енергію більш тривалий час. Таке уповільнення стабілізує рівень цукру в крові. Ці якості гелю ідеально підійдуть для тріатлону, марафону, ультрамарафону і для будь-якого іншого екстремального навантаження. 

ПОКРАЩЕНИЙ БАЛАНС ВОЛОГОСТІ

Вологопоглинаюча здатність насіння чіа забезпечує краще регулювання рівня вологості вашого організму. Це також гарантує, що в організмі електроліти засвоюються краще. Ідеально підходить для спортсменів, що зазнають великі навантаження.

ЗАПАЛЕННЯ І БІЛЬ В СУГЛОБАХ

Насіння чіа має високий вміст Омега-3 жирних кислот, які знижують ризик запалення м'язів. Омега-3 також покращує стан суглобів, пом'якшує шкіру, забезпечує здорову роботу мозку, а також розріджує кров. Це дуже важливо, тому що при великих навантаженнях кров стає густішою і серцю потрібно значно більше зусиль для виконання такого ж обсягу роботи.

БІЛЬШ ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ

У насінні чіа міститься багато антиоксидантів, більше ніж в чорниці. А також повне джерело білків, а саме всі 9 незамінних амінокислот, які є будівельними блоками нашого організму. Велика кількість антиоксидантів допомагає організму боротися з вільними радикалами, які значно послаблюють нашу імунну систему.

Також вам може сподобатися

Top