NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти)

247.00 грн.

NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула, допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. 

Склад
Рекомендації до використання

Концентрат електролітів NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти)

NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти) - ідеальний спортивний напій з електролітами, призначений для оптимального зволоження організму. Його спеціальна запатентована формула допомагає збільшити кількість води, яка всмоктується в кровотік і ефективно зволожує організм, а не виводиться назовні. Розроблено для запобігання зневоднення, де б ви не опинилися і чим би не займалися.

NUUN створений групою спортсменів, які займаються різними видами спорту, в тому числі велоспортом, лижами і скелелазінням, тобто створений спортсменами для спортсменів.

Електроліти в NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти), допоможуть уникнути судом, змусять м'язи правильно функціонувати і організм ефективно спалювати енергію. Не забувайте, особливо жінки, що стан шкіри і її пружність, в першу , залежать від правильного зволоження організму.

NUUN є лідером в області натурального зволоження, допомагає відновити незамінні електроліти, без калорій і цукрів. Просто киньте одну таблетку в пляшку з водою і вперед!


Ідеально підходить для всіх, без винятку, видів спорту, і звичайно, для активного і здорового життя. Використовуйте NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти) в звичайному, «громадянському» житті, після напружених робочих днів, безжальних вечірок, в подорожі, на пляжі, в сауні, на дачному городі, одним словом, скрізь! Знайте, якщо у вас була діарея або блювота, то зволоження не просто бажано, а обов'язково.

Кожна упаковка NUUN Sport містить 10 таблеток. Кожна таблетка дозволяє зробити спортивний напій на 500 мл води.

NUUN - оптимальна гідратація!


NUUN Sport має 13 смаків, 4 з них з кофеїном: Cherry Limeade (вишня, лайм), Fresh Lime (свіжий лайм), Mango Orange (манго, апельсин), Wild Berry (лісова ягода).

NUUN Sport без кофеїну: Citrus Fruit (цитрусові фрукти), Fruit Punch (фруктовий пунш), Grape (виноград), Lemon Lime (лимон, лайм), Orange (апельсин), Strawberry Lemonade (полуничний лимонад), Tri-Berry (три ягоди), Tropical (тропічні фрукти), Watermelon (кавун).


ПІТНІЄШЬ?

Візьми трохи Nuun Sport! Коли ви пітнієте, ваше тіло втрачає життєво важливі мінерали і електроліти, які необхідно замінити для здорового відновлення і тривалої роботи. Nuun Sport забезпечує відмінний баланс інгредієнтів для мінерального поповнення і оптимальної гідратації до / під час / після тренування.


ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ 

NUUN Sport Citrus Fruit (цитрусові фрукти)                                                 


кіл-тьдн, %
Кількість, шт
10-
Розведення з водою (одна таблетка), мл
500-
Калорії, к
15-
Кофеїн, мг
--
Всього вуглеводів, г
21%
Всього цукрів, г
13%
Хлорид, мг
402%
Натрій, мг
30013%
Калій, мг
1503%
Кальцій, мг
131%
Магній, мг
256%

* Щоденні значення у відсотках (денна норма) засновані на дієті 2000 калорій.


Кількість на порцію: калорій - 15, всього вуглеводів - 2 г, всього цукрів - 1 г, карбонат кальцію (у вигляді карбонату кальцію) - 13 мг, магній (у вигляді оксиду магнію) - 25 мг, хлорид (у вигляді хлориду калію) - 40 мг , натрій (у вигляді бікарбонату натрію, карбонату натрію) - 300 мг, калій (у вигляді бікарбонату калію, хлориду калію) - 150 мг.*Щоденні значення у відсотках (добова норма) відносно дієти на 2000 калорій.


ОСОБЛИВОСТІ NUUN

Точна комбінація компонентів - електроліти плюс вуглеводи в пропорції, необхідній для швидкої і повної абсорбції організмом, для поліпшення гідратації та зменшення шлункових розладів у порівнянні з іншими спортивними напоями.

NUUN використовує тільки чисті інгредієнти, такі як порошки з фруктів, а не синтетичні ароматизатори.

Напої NUUN не містять штучних ароматизаторів або хімічних підсолоджувачів (підсолоджені тільки високоякісною стевією).

До складу NUUN Sport входять всі необхідні електроліти та натуральні інгредієнти для чистої гідратації.

Підходить для вегетаріанців.

Без глютену.

Kето дружній продукт.

Без ГМО.

Кошерний продукт.

ЧОМУ NUUN SPORT

NUUN сприяє не тільки зволоженню, а й забезпечує додатковий заряд енергії для пожвавлення ваших тренувань і відмінних спортивних результатів, а натуральні інгредієнти ідеально підходять для вимогливих спортсменів, які шукають чисте харчування.

Зволоження NUUN наповнене оптимальним набором електролітів, містить чисті натуральні інгредієнти, має низьку калорійність і знижений вміст цукру.

Офіційний спонсор гідратації Сіднейського напівмарафону, City 2 Surf і City 2 South.

Ви потієте - NUUN активно поповнює електроліти!


ПЕРЕВАГИ NUUN SPORT

Точна комбінація компонентів - електроліти плюс вуглеводи в пропорції, необхідній для швидкої і повної абсорбції організмом, для поліпшення гідратації та зменшення шлункових розладів у порівнянні з іншими спортивними напоями.

NUUN використовує тільки чисті інгредієнти, такі як порошки з фруктів, а не синтетичні ароматизатори.

Напої NUUN не містять штучних ароматизаторів або хімічних підсолоджувачів (підсолоджені тільки високоякісною стевією).

До складу NUUN Sport входять всі необхідні електроліти та натуральні інгредієнти для чистої гідратації.

Підходить для вегетаріанців.

Без глютену.

Kето дружній продукт.

Без ГМО.

Кошерний продукт.

ОДНА ПОРЦІЯ NUUN SPORT МІСТИТЬ

15 калорій

1 г цукру

2 г вуглеводів

Натрій - 300 мг

Калій - 150 мг

Магній - 25 мг

Кальцій - 13 мг

Вітамін С - 38 мг

ЕЛЕКТРОЛІТИ NUUN SPORT

Натрій - підтримує баланс рідини

Калій - запобігає м'язовим спазмам

Магній - розслаблює м'язи

Кальцій - необхідний для правильної роботи м'язів


ЯК МИ ЦЕ ВИКОРИСТОВУЄМО

NUUN відмінно підходить для задоволення ваших потреб в гідратації на ходу. Киньте одну з цих зручних трубок в свою спортивну сумку, рюкзак або валізу і більше ніколи не будете без достатнього зволоження. Чим більше ви потієте і довше тренуєтеся, тим більше електролітів ви втрачаєте. Таким чином, для більш тривалого тренування випивайте 1-2 порції в годину інтенсивних вправ, щоб оптимізувати зволоження і запобігти спазмам.

ПРО ЩО МИ ДУМАЄМО

NUUN Sport Hydration - це питна таблетка з поліпшеним складом, призначена для заміни електролітів, втрачених під час тренувань, і збереження гідратації. NUUN поставляється в окремих боксах, які відмінно підходять для тривалих поїздок або пробіжок. Просто киньте одну таблетку в 500 мг води і всі ваші потреби гідратації покриті! Ці таблетки також відмінно підходять для зволоження протягом дня, додаючи трохи води і смаку без зайвого цукру, який з надлишком міститься в звичайних спортивних напоях.

NUUN виробляється в 13 різних смаках, тому ви обов'язково знайдете те, що вам подобається. Шипучі бульбашки надають пляшечці трохи "блиску" і допомагають звільнити шлунок від зайвого навантаження в ході інтенсивних вправ.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Використовувати тільки якщо мембрана під кришкою не ушкоджена, зберігати при температурі нижче 25° С. Щільно закривайте кришку, коли не користуєтеся.

ЧИСТИЙ СПОРТ

Наші продукти сертифіковані для чистого спортивного вибору, тому наші спортсмени можуть бути впевнені, що їх результат є наслідком правильного зволоження і важкої роботи на тренуваннях.

Наша компанія, наші спортсмени і команди, яких ми підтримуємо, цінують суть чистого спорту і зобов'язалися грати за правилами і дотримуватися стандартів чесності в спорті.

Ми є партнером чемпіонів чистого спорту, які займаються спортом і показують неперевершені спортивні можливості, які ведуть до успіху в спорті і в житті.


NUUN - ОПТИМАЛЬНА ГІДРАТАЦІЯ!

Також вам може сподобатися

Top