HUMA Raspberries (малина) з кофеїном

66.00 грн.

100% натуральний енергетичний гель HUMA Raspberries (малина)  з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

СКЛАД
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

ГЕЛЬ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ HUMA Raspberries (малина) з кофеїном

100% натуральний енергетичний гель HUMA Raspberries (малина) з кофеїном виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містит всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів.

Сила і енергія прибуде в вас набагато довше, без різких сплесків цукру в крові і раптових спадів енергії після її підйому. І все це без мальтодекстрина!

Гелі HUMA мають чудовий смак, приємні для шлунка і корисні для здоров'я. Вам не потрібна енциклопедія для вивчення інгредієнтів, з яких виготовлені гелі.

Склад: малинове пюре, тростинний цукор, сироп з коричневого рису, вода, подрібнене насіння чіа, концентрат малини, морська сіль, лимонна кислота, натуральний кофеїн.

До складу гелю HUMA Raspberries (малина) входить 25 мг натурального кофеїну. Рекомендуємо використовувати під час відповідальних змагань або в стані крайньої втоми. Приклад, якщо ви берете участь в тріатлоні, використовуйте гель в кінці велосипедного етапу, перед бігом. Наша рекомендація - не зловживайте гелями з кофеїном, використовуйте розумно.

                                                                                                                                                     

Якщо ви вважаєте, що натуральне харчування не таке ефективне, ви помиляєтеся. Нова формула, створена з урахуванням традицій та досвіду племені мексиканських індіанців Тараумара і сучасних наукових досліджень, дозволить вам досягти чудових результатів.

У гелях HUMA присутні три види вуглеводів різної довжини, тому його дія триватиме набагато довше, зберігаючи при цьому здорове серце і шлунково-кишковий тракт.

Станьте спортсменом нового покоління, вибирайте повністю натуральні гелі HUMA для тренувань і найвідповідальніших змагань. Навіщо напихати себе хімією, якщо є натуральні спортивні гелі, які дозволять вам добитися високих спортивних результатів і зберегти своє здоров'я.

За відгуками спортсменів з різних країн відзначено, що гелі HUMA мають приголомшливий смак, відмінно сприймаються шлунково-кишковим трактом і є дійсно найкращим натуральним засобом для підтримки сил і енергії.

HUMA Gels - революційний продукт в спортивному харчуванні!ДО І ПІД ЧАС ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ

Гелі HUMA підійдуть для бігунів, велосипедистів, триатлетів, плавців, для гірськолижного спорту, туристів, мандрівників, альпіністів, футболістів, хокеїстів і т.д. Одним словом, для всіх тих, хто займається спортом і відчуває великі фізичні навантаження.

Рекомендуємо молодим спортсменам.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

         


ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ

HUMA Raspberries (малина) з кофеїном


кіл-тьдн, %
Вага, г
42-
Калорії, к
100-
Кіл-ть в упаковці, шт
24-
Всього жирів, г
-0%
     Насичені жири, г 
-0%
     Транс жири, г
-0%
Холестерин, мг
-0%
Всього вуглеводів, г
217%
     Харчові волокна, г
1,56%
     Цукор, г
140%
     Додатковий цукор, г
-0%
Кофеїн, мг
250%
Протеїн, г
10%
Витамін C, мг
-2%
Залізо, г
-1%
Натрій, мг
1054%
Калій, мг
451%
Кальцій, мг
-1%
Магній, мг
-0%

ПЕРЕВАГИ

HUMA містить насіння чіа, це дає унікальні переваги. Містить натуральні харчові інгредієнти в легкозасвоюваній формі для тривалої енергії і швидкого відновлення після фізичного навантаження. Відновіть м'язи, рівень електролітів і глікогену. Мінімізуйте час відновлення.

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

Наші повністю натуральні інгредієнти Real Food, в поєднанні з подрібненим насінням чіа, допоможуть вам досягти відмінних спортивних результатів і зберегти здоров'я.СТАБІЛЬНИЙ РІВЕНЬ ЦУКРУ В КРОВІ

Насіння чіа дуже добре вбирає вологу і може збільшуватися в об’ємі більше ніж в 10 разів, при цьому, воно перетворюється в гелеподібну консистенцію. Ці властивості насіння чіа уповільнюють перетворення вуглеводів у цукор, це дає вашому тілу енергію більш тривалий час. Таке уповільнення стабілізує рівень цукру в крові. Ці якості гелю ідеально підійдуть для тріатлону, марафону, ультрамарафону і для будь-якого іншого екстремального навантаження. 

ПОКРАЩЕНИЙ БАЛАНС ВОЛОГОСТІ

Вологопоглинаюча здатність насіння чіа забезпечує краще регулювання рівня вологості вашого організму. Це також гарантує, що в організмі електроліти засвоюються краще. Ідеально підходить для спортсменів, що зазнають великі навантаження.

ЗАПАЛЕННЯ І БІЛЬ В СУГЛОБАХ

Насіння чіа має високий вміст Омега-3 жирних кислот, які знижують ризик запалення м'язів. Омега-3 також покращує стан суглобів, пом'якшує шкіру, забезпечує здорову роботу мозку, а також розріджує кров. Це дуже важливо, тому що при великих навантаженнях кров стає густішою і серцю потрібно значно більше зусиль для виконання такого ж обсягу роботи.

БІЛЬШ ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ

У насінні чіа міститься багато антиоксидантів, більше ніж в чорниці. А також повне джерело білків, а саме всі 9 незамінних амінокислот, які є будівельними блоками нашого організму. Велика кількість антиоксидантів допомагає організму боротися з вільними радикалами, які значно послаблюють нашу імунну систему.

Також вам може сподобатися

Top