Mamma Chia

Mamma Chia

Mamma Chia є свідомою та стійкою компанією суперпродуктів на основі рослинних рослин, яка має місію поділити магію Chia® та вести її в епоху відродження, пропонуючи органічні продукти харчування та напої, що працюють на основі чіа. Мама Чіа жертвує один відсоток від продажів для підтримки фермерів, громадських груп та організацій, які створюють здорові місцеві системи харчування.

Розгорнути
Mamma Chia

Seed Your Soul

Крихітні насіння з великим впливом. Ми прагнемо запропонувати високопродуктивні органічні рослини на основі суперпродуктів та напоїв, які забезпечують життєву силу, енергію та силу. І ми як свідома і стала компанія ми прагнемо продовжувати шанувати і підносити як душу людства, так і душу планети!

З самого початку

Розпочалося це на невеликій фермі в сільському Сан-Дієго. Президент компанії Джані Хофтман швидко виявила, що це дивовижне маленьке насіння забезпечує потужне підвищення життєвої сили та сприяло вирішенню деяких складних проблем зі здоров’ям, пов’язаних із давніми аутоімунними розладами.

Наша місія

Ми з Mamma Chia віримо у те, що треба робити добро на кожному кроці та присвячені тому, щоб підняти як душу людства, так і душу планети. Ми пишаємось тим, що отримали сертифікацію B Corp, сертифікованого жіночого бізнесу, тому що ми любимо "Маму Землю" та її людей!

Top