HUMA Recovery Strawberry (полуниця)

130.00 грн.

100% натуральний гель HUMA Recovery Strawberry (полуниця) забезпечує ефективне і швидке відновлення м'язів відразу після інтенсивного фізичного навантаження.

СКЛАД
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ГЕЛЬ HUMA Recovery Mango & Banana (манго, банан)

100% натуральний гель HUMA Recovery Mango & Banana (манго, банан) забезпечує ефективне і швидке відновлення м'язів відразу після інтенсивного фізичного навантаження.

Важливо! Якщо ви серйозно займаєтеся спортом і відчуваєте великі фізичні навантаження, ви повинні знати, що стадія відновлення є дуже важливим елементом в досягненні хороших спортивних результатів. Відновленням не можна нехтувати, інакше тренування втратять ефективність, а організм буде відчувати тривалий стрес після навантаження.

Гелі HUMA Recovery мають чудовий смак, приємні для шлунка і корисні для здоров'я. Вам не потрібна енциклопедія для вивчення інгредієнтів з яких виготовлені гелі.

Склад: пюре з банана, полуничний сік (вода, концентрат полуничного соку), протеїн з гороху, протеїн з коричневого рису, соняшникова олія, лимонна кислота, натуральний ароматизатор, морська сіль, подрібнені насіння чіа.

                                                                                                                                                     

HUMA Recovery Mango & Banana (манго, банан) містить повний рослинний білок, натуральні електроліти, вуглеводи на основі фруктів і корисні жири. Кожен пакет містить 14 грамів білка з гороху і коричневого рису, 25 грамів чистих вуглеводів, 4 грами жиру і 3 грами клітковини з натуральних джерел.

HUMA Recovery - швидкий і ефективний спосіб відновити свої м'язи після напруженої роботи. Натуральні природні електроліти, що містяться в гелі, допоможуть організму ефективно відновити ресурси гідратації, щоб підготувати себе до наступного навантаження.

Гелі упаковані в одноразові пакети зі зручною кришкою для багаторазового використання.


ЗАВЖДИ ПІД РУКОЮ

На смак, як ваш улюблений фруктовий протеїновий коктейль, без зайвого клопоту на його виготовлення. Суміш готова до вживання не в формі рідкого напитку а в більш густої консистенції пюре.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

 

ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ

HUMA Recovery Strawberry (полуниця)


кіл-тьдн, %
Вага, г
142-
Калорії, к
190-
Кіл-ть в упаковці, шт
12-
Всього жирів, г
45%
     Насичені жири, г 
-0%
     Транс жири, г
-0%
Холестерин, мг
-0%
Всього вуглеводів, г
259%
     Харчові волокна, г
311%
     Цукор, г
150%
     Додатковий цукор, г
24%
Кофеїн, мг
-0%
Протеїн, г
140%
Витамін C, мг
-0%
Залізо, г
-17%
Натрій, мг
38017%
Калій, мг
45010%
Кальцій, мг
-2%
Магній, мг
-0%

*Щоденні значення у відсотках (добова норма) відносно дієти на 2000 калорій.

ПЕРЕВАГИ

HUMA містить насіння чіа, це дає унікальні переваги. Містить натуральні харчові інгредієнти в легкозасвоюваній формі для тривалої енергії і швидкого відновлення після фізичного навантаження. Відновіть м'язи, рівень електролітів і глікогену. Мінімізуйте час відновлення.

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

Наші повністю натуральні інгредієнти Real Food, в поєднанні з подрібненим насінням чіа, допоможуть вам досягти відмінних спортивних результатів і зберегти здоров'я.СТАБІЛЬНИЙ РІВЕНЬ ЦУКРУ В КРОВІ

Насіння чіа дуже добре вбирає вологу і може збільшуватися в об’ємі більше ніж в 10 разів, при цьому, воно перетворюється в гелеподібну консистенцію. Ці властивості насіння чіа уповільнюють перетворення вуглеводів у цукор, це дає вашому тілу енергію більш тривалий час. Таке уповільнення стабілізує рівень цукру в крові. Ці якості гелю ідеально підійдуть для тріатлону, марафону, ультрамарафону і для будь-якого іншого екстремального навантаження. 

ПОКРАЩЕНИЙ БАЛАНС ВОЛОГОСТІ

Вологопоглинаюча здатність насіння чіа забезпечує краще регулювання рівня вологості вашого організму. Це також гарантує, що в організмі електроліти засвоюються краще. Ідеально підходить для спортсменів, що зазнають великі навантаження.

ЗАПАЛЕННЯ І БІЛЬ В СУГЛОБАХ

Насіння чіа має високий вміст Омега-3 жирних кислот, які знижують ризик запалення м'язів. Омега-3 також покращує стан суглобів, пом'якшує шкіру, забезпечує здорову роботу мозку, а також розріджує кров. Це дуже важливо, тому що при великих навантаженнях кров стає густішою і серцю потрібно значно більше зусиль для виконання такого ж обсягу роботи.

БІЛЬШ ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ

У насінні чіа міститься багато антиоксидантів, більше ніж в чорниці. А також повне джерело білків, а саме всі 9 незамінних амінокислот, які є будівельними блоками нашого організму. Велика кількість антиоксидантів допомагає організму боротися з вільними радикалами, які значно послаблюють нашу імунну систему.


Також вам може сподобатися

Top