HUMA

HÜMA

HUMA - молода компанія, яка здійснила переворот в світі спортивного харчування, представивши повністю натуральні енергетичні гелі з чудовим смаком. Виробництво гелів HUMA стартувало в листопаді 2012 року, і з тих пір вони стали найбільш продаваними натуральними гелями в світі.

Всі гелі HUMA 100% натуральні і не містять мальтодекстрин. HUMA використовує повністю натуральні, без консервантів, корисні для здоров'я інгредієнти і насіння Чіа, щоб ви отримали потужний приплив енергії і поживних речовин, а головне, залишалися здоровими.

У гелях HUMA присутні 3 види вуглеводів різної довжини, а також всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. Сила і енергія прибуде в вас набагато довше, без різких сплесків цукру в крові і раптових спадів енергії після її підйому.

У HUMA ми робимо здорові гелі з чудовим смаком. Ми витратили багато годин, вдосконалюючи рецепт, перш ніж прийшли до очевидного висновку - треба використовувати справжні фрукти. Це означає, що коли ви спробуєте гель HUMA, знайте, що його аромат не штучно поліпшений, а на 100% справжній!

Гелі HUMA мають чудовий смак, приємні для шлунка і корисні для здоров'я. Вам не буде потрібно енциклопедія для вивчення інгредієнтів, з яких виготовлені гелі.

Гелі виготовлені з фруктового пюре, тростинного цукру, подрібненого насіння Чіа, сиропу з коричневого рису, в деякі гелі входить лимонна кислота, морська сіль, кокосова вода, натуральний кофеїн, а також інші натуральні інгредієнти, в залежності від смаку.

Радує, що все більше спортсменів відмовляються від штучного харчування, від неприродних смаків, створених за допомогою хімії, ароматизаторів та консервантів.

Не підведи свій організм, обирай натуральне!

Розгорнути
ВПОДОБАЙ АКТИВНЕ ЖИТТЯ

Унікальний склад

У гелях HUMA присутні три види вуглеводів різної довжини, тому його дія триватиме набагато довше, зберігаючи при цьому здорове серце і шлунково-кишковий тракт.

Новітні технології

Нова формула, створена з урахуванням традицій та досвіду племені мексиканських індіанців Тараумара і сучасних наукових досліджень, дозволить вам досягти чудових результатів.

Фізична активність

Гелі HUMA підійдуть для бігунів, велосипедистів, триатлетів, плавців, туристів, мандрівників, альпіністів, футболістів, хокеїстів і т.д. Одним словом для всіх тих, хто займається спортом і відчуває великі фізичні навантаження.

Top