HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан)

77.00 грн.

100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан) з електролітами виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти.

Склад
Рекомендації до використання

Гель енергетичний HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан)

100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан) з електролітами виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти.

До складу гелів HUMA Plus включені корисні природні електроліти у вигляді морської солі і кокосової води. У спекотну погоду або під час максимальної активності ви втрачаєте більше електролітів разом з потом, які необхідні для підтримки м'язової функції. Використовуйте гелі HUMA Plus з електролітами, щоб запобігти спазмам і втомі під час спортивного навантаження.

Сила і енергія прибуде в вас набагато довше, без різких сплесків цукру в крові і раптових спадів енергії після її підйому. І все це без мальтодекстрина!

Гелі HUMA мають чудовий смак, приємні для шлунка і корисні для здоров'я. Вам не потрібна енциклопедія для вивчення інгредієнтів, з яких виготовлені гелі.

Склад: концентрат виноградного соку, пюре з ожини, сироп коричневого рису, пюре з банана, подрібнене насіння чіа, концентрат ожини, морська сіль, концентрат лимона, кокосова вода.


Якщо ви вважаєте, що натуральне харчування не таке ефективне, ви помиляєтеся. Нова формула, створена з урахуванням традицій та досвіду племені мексиканських індіанців Тараумара і сучасних наукових досліджень, дозволить вам досягти чудових результатів.

У гелях HUMA присутні три види вуглеводів різної довжини, тому його дія триватиме набагато довше, зберігаючи при цьому здорове серце і шлунково-кишковий тракт.

Станьте спортсменом нового покоління, вибирайте повністю натуральні гелі HUMA для тренувань і найвідповідальніших змагань. Навіщо напихати себе хімією, якщо є натуральні спортивні гелі, які дозволять вам добитися високих спортивних результатів і зберегти своє здоров'я.

За відгуками спортсменів з різних країн відзначено, що гелі HUMA мають приголомшливий смак, відмінно сприймаються шлунково-кишковим трактом і є дійсно найкращим натуральним засобом для підтримки сил і енергії.

HUMA GELS - революційний продукт в спортивному харчуванні!


ДО І ПІД ЧАС ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ

Гелі HUMA підійдуть для бігунів, велосипедистів, триатлетів, плавців, для гірськолижного спорту, туристів, мандрівників, альпіністів, футболістів, хокеїстів і т.д. Одним словом, для всіх тих, хто займається спортом і відчуває великі фізичні навантаження.

Рекомендуємо молодим спортсменам.

Додаткова інформація

ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ

HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан)


кіл-тьдн, %
Вага, г
42-
Калорії, к
100-
Кіл-ть в упаковці, шт
24-
Всього жирів, г
51%
     Насичені жири, г 
-0%
     Транс жири, г
-0%
Холестерин, мг
-0%
Всього вуглеводів, г
218%
     Харчові волокна, г
26%
     Цукор, г
120%
     Додатковий цукор, г
919%
Кофеїн, мг
-0%
Протеїн, г
10%
Витамін C, мг
-0%
Залізо, г
-2%
Натрій, мг
24010%
Калій, мг
852%
Кальцій, мг
252%
Магній, мг
150%

*Щоденні значення у відсотках (добова норма) відносно дієти на 2000 калорій.

ПЕРЕВАГИ

HUMA містить насіння чіа, це дає унікальні переваги. Містить натуральні харчові інгредієнти в легкозасвоюваній формі для тривалої енергії і швидкого відновлення після фізичного навантаження. Відновіть м'язи, рівень електролітів і глікогену. Мінімізуйте час відновлення.

100% НАТУРАЛЬНИЙ ПРОДУКТ

Наші повністю натуральні інгредієнти Real Food, в поєднанні з подрібненим насінням чіа, допоможуть вам досягти відмінних спортивних результатів і зберегти здоров'я.


СТАБІЛЬНИЙ РІВЕНЬ ЦУКРУ В КРОВІ

Насіння чіа дуже добре вбирає вологу і може збільшуватися в об’ємі більше ніж в 10 разів, при цьому, воно перетворюється в гелеподібну консистенцію. Ці властивості насіння чіа уповільнюють перетворення вуглеводів у цукор, це дає вашому тілу енергію більш тривалий час. Таке уповільнення стабілізує рівень цукру в крові. Ці якості гелю ідеально підійдуть для тріатлону, марафону, ультрамарафону і для будь-якого іншого екстремального навантаження. 

ПОКРАЩЕНИЙ БАЛАНС ВОЛОГОСТІ

Вологопоглинаюча здатність насіння чіа забезпечує краще регулювання рівня вологості вашого організму. Це також гарантує, що в організмі електроліти засвоюються краще. Ідеально підходить для спортсменів, що зазнають великі навантаження.

ЗАПАЛЕННЯ І БІЛЬ В СУГЛОБАХ

Насіння чіа має високий вміст Омега-3 жирних кислот, які знижують ризик запалення м'язів. Омега-3 також покращує стан суглобів, пом'якшує шкіру, забезпечує здорову роботу мозку, а також розріджує кров. Це дуже важливо, тому що при великих навантаженнях кров стає густішою і серцю потрібно значно більше зусиль для виконання такого ж обсягу роботи.

БІЛЬШ ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ

У насінні чіа міститься багато антиоксидантів, більше ніж в чорниці. А також повне джерело білків, а саме всі 9 незамінних амінокислот, які є будівельними блоками нашого організму. Велика кількість антиоксидантів допомагає організму боротися з вільними радикалами, які значно послаблюють нашу імунну систему.


Також вам може сподобатися

Top