Каталог

 • HUMA Apples & Cinnamon (яблука, кориця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Apples & Cinnamon (яблука, кориця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Strawberry (полуниця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Strawberry (полуниця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Blueberries (чорниця)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Blueberries (чорниця) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • Гель енергетичний HUMA Mangoes (манго)

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Mangoes (манго) виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Chocolate (шоколад) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Chocolate (шоколад) з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральний кофеїн.

  /p>
 • HUMA Raspberries (малина) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Raspberries (малина)  з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Cafe Mocha (кава) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA  Cafe Mocha (кава) з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. 

  /p>
 • HUMA Lemonade (лимонад) з кофеїном

  66.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA  Lemonade (лимонад)  з кофеїном  виготовлений за унікальною формулою, із співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральний кофеїн.

  /p>
 • HUMA Plus Berries & Pomegranate (ягоди, гранат)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA PLUS Berries & Pomegranate (ягоди, гранат) з електролітами виготовлений за унікальною формулою, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти.

  /p>
 • HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Blackberry & Banana (ожина, банан) з електролітами виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти.

  /p>
 • HUMA Plus Choсolate & Raspberry (шоколад, малина)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Choсolate & Raspberry (шоколад, малина) з електролітами і кофеїном виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти і натуральний кофеїн.

  /p>
 • HUMA Plus Strawberry & Lemonade (полуниця, лимонад)

  77.00 грн.

  100% натуральний енергетичний гель HUMA Plus Strawberry & Lemonade (полуниця, лимонад) з електролітами і кофеїном виготовлений по унікальній формулі, з співвідношенням глюкози (короткі і довгі ланцюги) до фруктози 2:1, містить всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів, а також натуральні електроліти і натуральний кофеїн.

  /p>
Top