СПІВПРАЦЯ

ФОРМУЄМО ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ!

Запрошуємо до співпраці магазини спортивного та здорового харчування, спортивні клуби, організаторів змагань, спортивні команди, тренерів та всіх тих, хто зацікавлений в натуральному харчуванні для спорту і здорового життя.

Ми розробили умови співпраці, які дозволяють нашим партнерам досягти позитивних результатів в бізнесі вже з перших кроків роботи з нами.

Vsevita є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні відомих виробників:

HUMA (США) - натуральні енергетичні гелі та системи відновлення Recovery;

NUUN (США) - концентрат натуральних електролітів.

Будучи ексклюзивним дистриб'ютором на території України, ми самі формуємо цінову політику, вигідну як для дилерів, так і для кінцевих покупців.

У своїй роботі компанія Vsevita керується принципами порядності і взаємної вигоди, прагне до розширення асортименту надаваних товарів і поліпшенню якості обслуговування наших дилерів і покупців.

Давайте разом зробимо людей здоровіше, а спорт чистішим...


ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ VSEVITA

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО

Наша компанія має ексклюзивні права на подання вищевказаних брендів в Україні. Це дозволяє нам поставляти на ринок України гідний товар і формувати цінову політику, вигідну як для дилерів, так і для кінцевих покупців.

ПРОДУМАНА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Надаємо дилерам гідний відсоток заробітку, постійно проводимо акції для дилерів і покупців, встановлюємо і контролюємо роздрібні ціни. Здійснення розумної цінової політики, є важливою складовою успішної діяльності нашої компанії.

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА
Інформуємо дилерів про нові товари, проводимо консультації по товарах і брендам, рекламуємо подану нами продукцію, розміщуємо інформацію про дилерів на сайті нашої компанії, регулярно беремо участь в спеціалізованих виставках, забезпечуємо дилерів рекламною продукцією.

Напишіть нам

ГАРАНТІЯ

Ми купуємо продукцію у виробника і гарантуємо 100% наявність автентичного якісного товару. Ми надаємо гарантії якості продукту, які є у виробника.

ХАРЧУВАННЯ, ЯКОМУ ВИ МОЖЕТЕ ДОВІРЯТИ

Спортивне харчування повинно бути корисним для всіх, але в більшості випадків це не так. Ми тут, щоб змінити це!

ВІД ЛЮДЕЙ, ЯКІ ДБАЮТЬ ПРО ВАС

Ми нормальні люди, як і ви. Ми пітніємо, втрачаємо енергію, сили і нам так само потрібно відновлення! Ми самі використовуємо наші продукти і не сумніваємося в їх користі!

ТУРБОТА ПРО ПЛАНЕТУ

Здорова планета - це здорові люди. Разом з виробником ми гарантуємо натуральність продукту і безпеку його для вашого здоров'я.

Top