Бренди

NUUN

Штаб-квартира компанії NUUN знаходиться в Сіетлі, штат Вашингтон. Продукти NUUN продаються в більш ніж 5000 торгових точок в США і доступні для придбання в більш ніж 30 країнах світу.

NUUN - перша компанія, яка виключила зі складу продукту вуглеводи, залишивши чисті електроліти, які максимально зволожують і підтримують організм.

Здоровий супер зволожуючий напій без зайвого цукру та інших добавок більш десяти років дає силу і необхідну енергію спортсменам всіх видів спорту без винятку. У міру того, як дбайливе ставлення до власного організму стає все більш поширеним серед професійних спортсменів і любителів активного способу життя, NUUN став необхідним і обов'язковим продуктом для більшості з них.

Ми за чисте спорт! Наші продукти сертифіковані для такого вибору, тому можете бути впевнені, що ваші перемоги є результатом важкої праці на тренуваннях і правильного зволоження від NUUN.

До складу NUUN входять виключно чисті інгредієнти, які працюють з вашим тілом, даючи вам поживні речовини і максимальне зволоження всього організму, щоб ви завжди залишалися здоровими і активними. Пр

HUMA

HUMA - молода компанія, яка здійснила переворот в світі спортивного харчування, представивши повністю натуральні енергетичні гелі з чудовим смаком. Виробництво гелів HUMA стартувало в листопаді 2012 року, і з тих пір вони стали найбільш продаваними натуральними гелями в світі.

Всі гелі HUMA 100% натуральні і не містять мальтодекстрин. HUMA використовує повністю натуральні, без консервантів, корисні для здоров'я інгредієнти і насіння Чіа, щоб ви отримали потужний приплив енергії і поживних речовин, а головне, залишалися здоровими.

У гелях HUMA присутні 3 види вуглеводів різної довжини, а також всі 9 незамінних амінокислот і море антиоксидантів. Сила і енергія прибуде в вас набагато довше, без різких сплесків цукру в крові і раптових спадів енергії після її підйому.

У HUMA ми робимо здорові гелі з чудовим смаком. Ми витратили багато годин, вдосконалюючи рецепт, перш ніж прийшли до очевидного висновку - треба використовувати справжні фрукти. Це означає, що коли ви спробуєте гель HUMA, знайте, що його аромат не штучно поліпшений, а на 100% справжній!

Гелі HUMA мають чудовий смак, приємні для ш

Mamma Chia

Mamma Chia є свідомою та стійкою компанією суперпродуктів на основі рослинних рослин, яка має місію поділити магію Chia® та вести її в епоху відродження, пропонуючи органічні продукти харчування та напої, що працюють на основі чіа. Мама Чіа жертвує один відсоток від продажів для підтримки фермерів, громадських груп та організацій, які створюють здорові місцеві системи харчування.

Top